Украдени повеќе од 600 милиони долари во Ethereum и други криптовалути!

Хакерите наводно ја прекршиле платформата базирана на блокчејн Поли Мрежа и извлекоа повеќе од 600 милиони долари во крипто-валути во вторникот, објави компанијата на Твитер, означувајќи го најголемиот пробив досега…

Continue ReadingУкрадени повеќе од 600 милиони долари во Ethereum и други криптовалути!

End of content

No more pages to load